Hakkımızda

Carkanat Yapı Malzemeleri, yapı sektörünün inanılmaz gelişimini yakından takip ederek, uzun yıllara dayanan yapı malzemeleri satış tecrübesini ve global marka işbirliklerini daha organize ve kaliteli servisler üretebilmek amacıyla KAMURAN CARKANAT tarafından İstanbul’da kurulmuştur.

Carkanat Yapı Malzemeleri, çeyrek asırlık sektörel deneyimiyle, yapı sektöründe, ürün tedarik operasyonlarını, işbirliği yaptığı profesyonel markalar aracılığıyla gerçekleştirmektedir. Toptan satın almanın avantajlarını müşterileriyle paylaşan Carkanat Yapı Malzemeleri, tedariğini gerçekleştirdiği tüm ürünlerde, ekonomik fiyatlar, yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini karşılayan servisler üreterek gerçekleştirmektedir.

Global marka değerine sahip üreticilerden temin ettiğimiz tüm ürünlerde, müşterilerimize en ekonomik fiyatları, toptan satın almanın avantajlarıyla sunuyoruz. Yüksek kar hedefiyle değil, sürdürülebilir uzun vadeli yeni iş birlikleri hedefleriyle müşterilerimize avantajlar sunmaya çalışıyoruz.

Bilişim teknolojilerini yakından takip ederek, müşterilerimize, üye oldukları tüm platformlarda, ürünlerimizi, en ekonomik fiyatlar ve profesyonel müşteri hizmetlerimizle karşılamak için yatırımlarımıza devam ediyoruz. Pazaryeri platformlarının son dönemde inanılmaz büyümesi, aradıkları tüm ürünleri E-ticaret platformlarında temin eden yeni nesil kullanıcıların artmasıyla, ilgili pazar için her yıl yatırımlarımıza devam ediyoruz.

Carkanat Yapı Malzemeleri, sahip olduğu işbirlikleri, özel distribütörlük ve bayilik anlaşmalarıyla, yüksek stok ve satın alma avantajlarıyla her geçen yıl müşteri eksenini büyüterek tercih edilen firma profilini büyütmeye devam etmektedir.

Yurt içi ve yurtdışı pazarlarda, her proje büyüklüğünü karşılayabilen geniş ürün çeşidimiz ve yüksek stok avantajlarımızla profesyonel servisler üretmeye devam ediyoruz.